LNS MARKA GT 342 MODELİ OTOMATİK ÇUBUK SÜRÜCÜ

GT 342, 3 ila 42 mm arası uzun çubuklar için kayar başlık serisinde maksimum üretkenlik ve yatırım getirisi için tasarlanmıştır.

TOP AUTOMAZIONI MARKA FUSION MODELİ OTOMATİK ÇUBUK SÜRÜCÜ

FUSION, sabit kafalı tornalar için uygun otomatik bir yükleyicidir, 6 mm'den 52 mm çapa kadar olan çubukları işleyebilir ve 2000-3000-4000-6000 mm arasında farklı uzunluktaki versiyonlarda mevcuttur.

FUSION, takım gerektirmeyen, ancak PLC'de işlenen çubuğun parametrelerini 60 saniyede kendi kendine ayarlayan son derece basit bir otomatik yükleyicidir. Tüm bunlar, tüm yükleyici kılavuz kanalı boyunca her 300 mm'de bir konumlandırılan geri kalanların, işlenecek çubuğun çapından tek bir mm'ye kendi kendine ayarlamasını sağlayan bir Top Automazioni patenti sayesinde mümkündür.

Bu sistem, torna aynası ve yükleyiciden daha fazla noktada desteklendiği için kurulum sürelerini azaltır ve geleneksel bir yükleyiciden daha fazla çubuk dönüş stabilitesi sağlar.

FUSION, yüksek çalışma devirlerinde dönen çubuğu desteklemeye uygun yenilikçi ve çok yönlü bir yükleyicidir.

FUSION, tüm müşteri ihtiyaçlarını karşılamak için TEK SEVİYE, YÜKSEK ÇOK SEVİYE 3 seviye, DÜŞÜK TEK SEVİYE, PAKET gibi farklı çubuk yüklemeli magazinlerle birlikte gelir.

STC MARKA SUPER 80 MODELİ OTOMATİK ÇUBUK SÜRÜCÜ

SUPER 80 modeli kısa çubuk işlemek için servolu bir tasarımdır. Kayar otomatlardan artan fireleri yüklemek için sahip olduğu kısa çubuk yükleme özelliği ile ön plana çıkmaktadır.